Rubicon Partners

Grupa Exorigo-Upos SA

 

rubicon_tombston_final_104  logo_pl_internet

 

28 maja 2013 roku zadebiutowała na rynku NewConnect spółka Grupa Exorigo-Upos S.A.  Była to 445. spółka notowana oraz 23. debiut w 2013 roku na alternatywnym rynku akcji GPW.

Działalność: Działalność Grupy Kapitałowej Emitenta polega na dostarczaniu rozwiązań IT głównie dla sieci handlowych, poprzez autorskie oprogramowania, aplikacje oraz rozwiązania. Grupa świadczy usług, które są wspomagane na każdym etapie działania sieci handlowych w Polsce oraz w Europie Środkowo – Wschodniej. Wśród klientów Grupy są m. in. sieci: Empik, SuperPharm, Carrefour, Castorama, Statoil, oraz sieci salonów marek należących do LPP SA (m.in. Reserved, Cropp, House).  Grupa jest również partnerem między innymi takich firm jak Cisco, Oracle, IBM, Aldata, dzięki czemu świadczy usługi związane z wdrażaniem oprogramowania partnerskiego. Poza tym jest producentem wielu modeli drukarek fiskalnych, a jej  istotną część przychodów stanowią usługi serwisowe.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę: https://www.exorigo-upos.pl

 

5th Avenue Holding SA

 

             logo_pl_internet

1 lutego 2012 roku na rynku NewConnect odbyło się pierwsze notowanie spółki 5th Avenue Holding. Był to 8 debiut w 2012 roku oraz 357. spółka notowana na alternatywnym rynku akcji GPW.

Działalność:

Emitent jest spółką holdingową, której działalność koncentruje się na realizacji poprzez spółki zależne pełnego cyklu inwestycyjnego związanego z komercjalizacją nieruchomości biurowych od etapu pozyskania finansowania i nabycia nieruchomości gruntowej, poprzez uzyskanie wszystkich pozwoleń i budowę obiektu, do pełnego wynajęcia powierzchni i sprzedaży skomercjalizowanego obiektu. Emitent wyspecjalizował się w oferowaniu niewielkich powierzchni najmu dla mniejszych klientów zainteresowanych posiadaniem prestiżowej lokalizacji.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę: http://www.5avenueholding.com/

 

Cenospheres Trade & Engineering SA

 

rubicon_tombstony logo_pl_internet

9 czerwca 2015 roku zadebiutowała na parkiecie rynku NewConnect spółka Cenospheres Trade & Engineering Spółka Akcyjna.

Działalność: 13.03.2013 roku Emitent został zarejestrowany pod nazwą Kazsphere SA.  Od 22.12.2014 roku spółka funkcjonuje pod obecną nazwą Cenospheres Trade & Engineering Spółka Akcyjna. Spółka zajmuje się pozyskiwaniem, przetwarzaniem, suszeniem, uszlachetnianiem i dystrybucją cenosfery (mikrosfery).

Zastosowanie mikrosfery m.in.:

  •  energia i technika (powłoki przemysłowe, materiały szlifierskie)
  • budownictwo (zaprawy cementowe i żywiczne, betony izlolacyjne i izloacyjno konstrukcyjne, geopolimery, kleje, szpachle, wypełniacz tynków, powłok, farb)
  • rekreacja (łodzie, sprzęt pływający, kule do kręgli, sprzęt do gry w golfa)
  •  motoryzacja (kompozyty, podkłady, opony, części silnika, listwy ozdobne, wypełniacze nadwozia)
  • tworzywa sztuczne (podłogi PCV, nylon)
  • ceramika i materiały ogniotrwałe (płyty, cegły żaroodporne, materiały izolacyjne)

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę: http://cenospheres.eu/

 

Sapling SA

                      

15 stycznia 2014 roku spółka SAPLING zadebiutowała na rynku NewConnect. SAPLING był 448. spółka notowana na NewConnect oraz 3. Debiutantem na tym rynku w 2014 roku.

Działalność: Emitent został zarejestrowany w 2011 roku pod nazwą CCB S.A. W grudniu 2011 roku Emitent zmienił nazwę na ActivSanus S.A.. Od września 2013 roku Emitent prowadził działalność pod nazwą SAPLING S.A. Emitent jest właścicielem 100% udziałów w spółce Sapling Sp. z o.o.. Podstawową działalnością Emitenta jest nadzór strategiczny nad rozwojem działalności prowadzonej przez Spółkę zależną w zakresie innowacji dla ochrony środowiska, w szczególności w kategorii oczyszczania ścieków i zagospodarowania osadów ściekowych. Emitent skupia swoje działania na doradztwie we wdrażaniu opatentowanych przez spółkę zależną technologii, m.in. poprzez udzielanie licencji oraz tworzenie produktów w formie uprzemysłowionych wyrobów budowlanych. Na obecnym etapie rozwoju firmy, procesy produkcyjne odbywają się na zasadach outsourcing-u.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę: http://www.sapling.pl